Tanınırlığınızı ve karlılığınızı artırın!

Yenileme oranları ile ilgili yapılan araştırmalara göre; kişiler en fazla evine/işyerine “yakın” spor merkezlerine devam ediyorlar. Bu yüzden çok daha kolay bulunabileceğiniz bir Spor Merkezi arama portalı hazırladık!

1998 yılından bu yana Türkiye’nin en çok tercih edilen Spor Merkezi Üye Takip Yazılımı GymPro sektördeki tüm spor merkezlerine birinci sınıf bir destek projesi başlattı. Artık; FitnessOnline.net ile ister dev yaşam merkezi olsun, ister ufak çaplı bir stüdyo, müşterileri tarafından çok daha kolay bulunabilecekler.

Tamamıyla lokasyon bazlı altyapısı ile sporseverlerin bilgisayarlarından (çok yakında mobil cihazlarından) tek tık ile kendisine yakın olan tüm işletmeleri bulması, hizmetlerini incelemesi, hemen randevu ya da hizmetlerinizi satın alması FitnessOnline.net ile çok basit.

Aklınızdaki tüm soruların cevapları aşağıda.

FitnessOnline.net nedir?

FitnessOnline.net 4 ana bölümden oluşan dev bir Fitness Merkezleri Portalıdır. Ana amacı Türkiye’deki tüm fitness merkezlerinin kendilerini birinci sınıf imkanlar ile tanıtmasını sağlamak ve günümüz teknolojileri ile online satış ve rezervasyon gibi hizmetlerden faydalanmasını sağlamaktır.

FitnessOnline.net ücretli mi?

FitnessOnline.net “standart tanıtım sayfaları”na işletmenizin kaydını yapmak ücretsizdir ve ücretsiz kalacak.

Ancak, online satış, rezervasyon, grup ders programları yayını ve anlık rezervasyonları gibi ek işlevler ile Argedan tarafından ileride sunulacak standart sayfa dışı işlevler ücretlidir/ücretlendirilebilir.

FitnessOnline.net’in biza faydası nedir?

FitnessOnline.net’in şu andaki ve ileride eklenecek olan özellikleri ile sahip olacağınız faydalarını saymakla bitiremeyiz. Ancak ilk etaptaki bölümleri ile dahi sahip olacağınız ayrıcalıklar çok önemli.

 1. Türkiye’nin en fazla üyeli fitness portalının üyesi olacaksınız. Bu potansiyel müşterilerinizin de ilk bakacağı web sayfası anlamına geliyor.

  Çok fazla spor merkezi arasında olmak iyi bir şey mi? Tabiki! Çünkü aramalar genelde lokasyon üzerine yapılıyor ve bir arka sokağınızda ya da caddedeki size bilmeyen müşterilerinize ulaşmanız çok kolay!

 2. Argedan uzmanlarının sektörel tecrübeleri le hazırlanmış olan ve tüketicilerin en çok merak ettiği detaylar dikkate alınarak hazırlanan tanıtım sayfaları ile işletmenizi deneyimli bir satış temsilcisi ile tanıtarak üyelik ya da hizmet satışlarınızı arttırabileceksiniz.
 3. FitnessOnline.net aracılığı ile sizinle aynı çevrede (10 km civarınızda ya da aynı ilçede) olan müşterilerine kampanyalarınız, duyurularınız otomatik olarak ulaştırılacaktır. (Bu işlev için son kullanıcının ilgili iletişim kanallarına izin vermesi gereklidir.)
 4. FitnessOnline.net sayfasında işletmenizi inceleyen bir son kullanıcı size soru sorabilecektir. Web sayfası üzerinden cevaplayabilir, randevu alabilirsiniz. (İlgili kanunlar gereği, bir son kullanıcı randevu, hizmet alana kadar iletişim bilgileri işletmelere iletilmez ancak iletişim kurabilirsiniz.)
 5. GymPro’nun FitnessOnline.net’e özel modülüne sahipseniz haftalık ders programlarınızı sayfanıza ekleyebilir, online rezervasyon ya da satış yapabilirsiniz. Hatta; GymPro Online aracılığı ile üyelerinize özel takip sayfası hizmetini de verebilirsiniz.
 6. Pazarlamanıza fayda sağlamak amacıyla FitnessOnline.net üzerinden günlük ücretsiz kullanım (ya da ücretsiz seanslık hizmet) sunabilir ve potansiyel üyelerinizin işletmenize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

  Ücretsiz Kullanım Bileti ; FitnessOnline.net’in özel sistemi ile kişi bazlı takip edilmektedir. Böylece kişilerin çevredeki tüm işletmelerden sınırsızca deneme bileti alması engellenmektedir. Her işletme ücretsiz bilet ile ilgili kişiye özel sınırı kendi belirler. (Örnek : Her bir kişiye X ayda en fazla X adet kullanım) Ancak bunun yanısıra FitnessOnline.net işletmelerden ayrıca her bir kişiye sınırlı sayıda işletmeden ücretsiz bilet alması konusunda takip eder. (Örnek : Her bir kişi X ay süresince en fazla X işletmeden bilet talep edebilir.) Böylece; suistmaller FitnessOnline.net tarafından net oalrak engellenir.

 7. FitnessOnline.net aracılığı ile yapmış olduğunuz dönemsel ya da sürekli Kampanyaları system üzerinden hazırlamanız ve duyurmanız çok kolay. Özel sihirbazı ile FintessOnline.net’de 3 dakika içerisinde kampanya hazırlayabilir ve istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Birden fazla şubesi olan bir markayız. Tek bir yerden yönetebiliyor muyuz?

Tabiki. FitnessOnline.net’in çok şubeli yapısı ile Türkiye’nin dört bir yanındaki işletmelerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.

FitnessOnline.net’e kaydımı nasıl yaparım?

FitnessOnline.net tanıtım standart tanıtım sayfaları ücretsiz!

FitnessOnline.net’e işletmenizi kaydetmeniz ve zaman içerisinde bilgilerinizi yenilemeniz çok kolay. Buraya tıklayarak açılan sayfada bir üyelik oluşturun. Sonrasında karşınıza gelen sayfa zaten işletmenizin tanıtım sayfasıdır. İstediğiniz bölümü aktif edin ya da pasif bırakın.